سرما خورده خوابالو!


سلام.
این چند وقت که هوا خیلی سرد شده بود و هر کسی رو می دیدی یا یک دستمال دستش بود و مرتب عطسه می کرد و یا با چشمای پف کرده و بینی قرمز بود و صداش گرفته بود، من کلّی کیف می کردم و ذوق می کردم که چقدر بدن قوی ای دارم که بین این همه سرماخورده هیچیم نشده! تازه یک عالمه هم اظهار فضل می کردم که فلانی به خودش نمی رسه و بدنش ضعیفه و کلّی از این حرفا.. حالا می بینم مثل اینکه سرما خوردگی شوخی بردار نیست! شتریه که در هر خونه ای می خوابه! دو روزه که یک سرمای درست و حسابی خوردم.. گلو درد و سایر مخلفات هم که البته شاملش می شن.. حال و حوصله هیچچ کاری رو نداشتم.. حتی نوشتن..
فقط دلم می خواست بخوابم و استراحت کنم.. تازه برای این کار توجیه علمی هم پیدا کردم: دکترا می گن بهترین راه در مان سرماخوردگی استراحته! ولی از شانس خوب من این دو روزه همش مهمون داشتیم..
خب دیگه دیر وقته.. همه خوابیدن.. چون مهمون داریم خواهرم هم اتاقش واگذار شده و تبعید شده اینجا، به اتاق من.. الآن دیگه فکر کنم داره پادشاه ده دوازدهم رو خواب می بینه!
این چند وقت هم که هوا شروع کرده به گرم شدن و انگار نه انگار که زمستونه! به نظرم هوا یک مقدار حواس پرتی گرفته.. نه به اون برفهای آنچنانی پاییزش، نه به آفتاب این روزها!
ولی خداکنه باز هم برف بیاد.
آخه من هنوز برف بازی نکردم..

شب به خیر..
خوب بخوابی..

/ 8 نظر / 4 بازدید
moon)bahar

سلام رضوان جون.واقعاْ من در عجبم که چرا ما دو تا اينقدر شبيه هم هستيم آخه اين چيزی که نوشتی دقيقاْ تو اين چند روز واسه منم اتفاق افتاد. و الان هم ارم دوره ی نقاهتم رو ميگذرونم. ديگه هم به قدرت خودم نمي بالم ! راستی در موردpass word مطمئن باش . عزيزم موفق باشی . از اين يه ماه هم خوب لذت ببرکه اگه تموم بشه ديگه نيست!

hy

برف مياد! نگران نباش....

مریم

salam rezvan jan. khobi? ishalla zood tar khob beshi va hesabi halo hoselat biyad sare jash. felan byby

عليرضا

سلام زودتر خوب بشی انشا الله

مریم

salam karde bidam va tashakor bekhatere inkee omade bidi behem sar zade bidi.. migam kee kheyli khob mishe agar kee behem oni ro kee gofte bidi , bedi, hamon kod haye rang ha ro mnigam. koli 20 bidi.. rasti behtar shodi? ishalla khobe khobe khob beshi.. movazebe khodet bash va byby

moon

سلام. منتظر آپ ديت مطلبات هستم. راستی با سرما خوردگی چطوری؟ من خوب شدم. زود بنويس منتظرم

عليرضا

سلام خوبی ؟ من لينک سايتتون رو گذاشتم تو سه تار البته بايد ببخشيد ، چون اون پائين پائين هستش و کج و کوله آخه ناشی هستم قربونش برم هيچکس هم نمی گه چی کار بايد بکنم می بينی چه روزگار بدی شده . يادش به خير اون قديما دوره آخر زمونه والله به خدا

خدای فتوشاپ

سلام*يا علی مدد* شعرت قشنگ و بسیار با مسما بود و من که انصافا لذت بردم از اينکه سر زدی ممنونم ولی سر زدن بدون سوال پرسيدن جالب نيس * به رفقات سفارش ما رو هم بکن ما در خدمتيم * خلاصه به قول بچه ها گفتنی ها به ما می گن خدای فتوشاپ ديگه * اون درخواستتم عملی می کنم ان شاءالله *اگر امروز نشد فردا * (( ولی من از اون آدمايی نيستم که بگم : چو فردا شود فکر فردا کنم )) * حتما آخرين کارمو ميزارم که ببينی البته تا روز شنبه چاپ ميشه * و بازم سر بزن ممنون *اون یک کار شخصی و تبلیغاتی برای خودمه * اگر عزیزان سوالی در زمینه فتو شاپ داشتن وب لاگ من به همین موضوع اختصاص داره و در خدمتیم * میتونن میل بزنن یا تو صفحه پیغام سوالشونو بپرسن * فقط زودتر که ما هم وبمونو شروع کنیم *یا علی مدد *