سلام کتاب!


دو سه روز پيش براي خريدن کارت تبريک با خواهرم رفتيم شهر کتاب. خيلي وقت بود اونجا نرفته بودم. هميشه عاشق کتابخونه و کتاب فروشي بودم.. ولي اين بار احساس بدي به خودم داشتم. از دست خودم دلگير بودم شايد! آخه خيلي وقت بود که براي مطالعه کتاب دست نگرفته بودم.. يک زماني بود که ساعتها مي نشستم و تا يک کتابو تموم نکنم، ولش نمي کردم.. ولي حالا اونقدر سرگرم کارهاي ديگه بودم که به کتاب خوندن نمي رسيدم. ميدونم، همش تقصير اين کامپيوتره! ديگه حتي مطالعه هم بخوام بکنم، به همين صفحه روبروم خيره ميشم و اونقدر خواندنيها و سرگرميهاي مختلف زيادند که ديگه فکر هر کار ديگه اي از ذهنم پاک ميشه.. ولي فکرشو که مي کنم، مي بينم لذت مطالعه به همون نگه داشتن کتاب توي دسته و ورق زدن صفحاتش.. توي شهر کتاب، بين قفسه ها راه ميرفتم و حس خوبي داشتم.. انگار که از يک آشنا يک مدت طولاني دور باشي، و توي اون مدت زياد احساس دلتنگي نکني و وقتي يکدفعه دوباره ببينيش، بفهمي که چقدر دلت براش تنگ بوده و نمي دونستي..
خواهرم صدام کرد که ديره، بريم.. نميخواستم از اونجا دل بکنم! مثل بچه هايي که مادرشون به زور دستشونو مي کشه و اونها با لجبازي ميخوان بمونند.. رفتم ولي ميدونستم که از اين به بعد آشناي بهتري براي اونجا خواهم بود..

/ 9 نظر / 2 بازدید
توحيد

می گما چطوره بری تو رشته کتاب گذاری ( PutBook )ادامه تحصيل بدی ؛)

behzad

سلام خسته نباشيد ميدونيد ياد يه جمله افتادم که يادم نيست از کيست که ميگفت ديروز همه دانشمندان بزرگ از بين قفسه های کتاب بيرون می امدند و امروز از بين صفحات اينترنت البته به نظر من کتاب يه چيز ديگه است و هنوزم که هنوزه ارزشمند گلستان و پارک ماها بايد کتابخونه ها باشه اميدوارم موفق باشی

صهبا

سلام دوست عزيز!آی گفتی همه ی وقت پای کامپيوتر ميگذره.شاد باشی!

Mary

khahare man ham hamintor bood vali baeed az chand vaght dobare ketab khoon shod matne nazi bood

mahmoud

سلام جالب بود و لذت بردم منتظرم

mina

فکر خوبی برای کلاغات کردی. اينجوری ديگه علف زير پای مترسک من سبز نمی شه......

nazila

خوشجالم تو هم مثل خودم عاشق کتابی منم عين خودت معتاد اين کامپيوتر شدم و همش همين کتاب هم فقط کتاب درسی ...

مريم

سلام/سال نو مبارک/وبلاگ خوبی دارید/با آرزوی سالی سرشار از موفقيت برای شما/تا بعد...

توحيد

من فقط به احيای رشته کتاب گذاری می انديشم فقط همين :))))))