گربه ها و آدمها

 

هیچکس به گربه ها یاد نمیده چطوری از خیابون رد بشن!

تعداد گربه هایی که موقع رد شدن از خیابون کشته می شن بیشتره یا آدمها؟ شاید چون بدن گربه ها تا چند وقت کنار خیابون باقی می مونه و توی چشم میاد، بگیم گربه ها؛ ولی من فکر می کنم اینطور نباشه.

هیچکس به گربه ها یاد نمیده که موقع رد شدن از خیابون به اون سمت که ماشین میاد نگاه کنند، اول چپ، بعد راست، یا اگر بود، از پل هوایی استفاده کنن!

ولی گربه ها حتی اگه به خیابون نگاه نکنند، گوشهاشون حسابی تیزه، ماشین که نزدیک میشه سریعتر می دون. موقع رد شدن از خیابون با ترس به ماشین ها نگاه می کنند و هر لحظه آماده ی جهیدن به عقب هستند.

آدمها ولی... بیشترشون موقع رد شدن از خیابون یا دارن اونجایی که می خوان برن رو نگاه می کنن یا دقیقاً سمت مخالف حرکت ماشین ها رو! .. و از پیش دبستانی به ما میگن اول چپ.. بعد راست.. پل هوایی .. !

هیچکس به گربه ها یاد نمیده چطوری از خیابون رد بشن!

/ 6 نظر / 11 بازدید
مجيد زارعی

(( با مردمان نيک معاشرت کن تا خودت هم يکی از آنان به شمار روی )) سلام دوست عزيزم ..... با يک شعر به روز و منتظرم زندگی هم زشت و هم زیباست گر که زشتی آفریدی زشتی اش ، در قعر شب پیداست ؟! موفق و شاد باشی

صادقانه

هر وقت آدم‌ها ياد گرفتن كه موش بگيرن، گربه‌ها هم ياد مي‌گيرن كه از خيابون چه جوري رد بشن!

...

دکتر طباطبايی در ملاقاتی به من گفت " حتی به بعضی سگ ها و گربه ها هم در یه مرکز مطالعاتی در فلان کشور غربی هم فرآیند عکس العمل حین مواجهه با علایم راهنمایی رو یاد دادن " خوب البته منظورش چيزه ديگه ای بود خودتون می دونيد که راستی ، تو کجايی عروس خوانوم ؟

بيماری نه يک آغاز بلکه امتداد يک اتفاق است سايت طب متعالی راه اندازی شد .

سها

سلام دوست عزيز. وبلاگ جالبی داری. خوشحال ميشم پيش منم بيای منتظرتم...

ايمان

مسئله اینه که اون بلوط يا فندق هيچوقت محکم تو دستات وای نمی سه. از بس که ديوونس و غير قابل پيش بينی. U Know?